Türkiye'nin Güvenli Alışveriş Sitesi...

ASYA TELEKOMÜNİKASYON ve NET GÜVENLİK SİSTEMLERİ
ASYA TELEKOMÜNİKASYON ve NET GÜVENLİK SİSTEMLERİ
ASYA TELEKOMÜNİKASYON ve NET GÜVENLİK SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bilişim ve güvenlik sektöründeki tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetlerdeki esnek yapımız sayesinde, işbirliği halinde olduğumuz tüm kişi ve kurumların farklı ürün ihtiyacını hızla karşılayarak sektördeki gelişmelerle kendilerine öncülük etmekteyiz..

“Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet veriyoruz...”

Portföyümüzde bulundurduğumuz dünyaca ünlü sektör markalarının sağladığı avantajların yanı sıra kendi marka ve ürünlerimizle kazanacağımız rekabet avantajlarını sektörle paylaşmak ve çözümler sunmak adına çalışmalarımıza sürekli devam etmekte ve yeni projelerimizle ilerlemekteyiz.

Bu dahilde, Türkiye genelinde genişleyen, dağıtım kanalımıza ve tüm iş ortaklarımıza güven veren bir firma olmak, onlarla birlikte gelişmek ve büyümek başlıca amacımız.

Dağıtım kanalı genişleyen, bünyesine kattığı yeni ürünlerle sürekli değişen ve gelişen bir yapıdadır.

Sektörün bilinen firmalarıyla işbirliği yapmaya devam eden firmamız, 2010 yılından itibaren kendi markasıyla, Asya, ürettirdiği telefonlarla birlikte markalaşma sürecini başlatmıştır.

Değerlerimiz:

  • Değişiklikleri kabul et ve uygula,
  • Kendi ahlaki, etik değerlerini koru,
  • Dürüst ve güvenilir ol, dürüst ve güvenilir olanlarla iş yap,
  • Hızlı ve güvenilir hizmet ver,
  • Ofisinde ve evinde teknolojiyi kullan ve sürekli takip et,
  • Firmanı ve markanı saygı ve heyecanla temsil et,
  • İş ilişkilerinde bakımsız algılanmaya sebep verme,
  • Kendine güven,

 

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur.

Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Vizyonumuz:

Geleneksel yapıdan ve var olan alışkanlıklardan sıyrılmış, kurumsallaşma sürecini tamamlamış; ürün hattı geliştirme, yeni tedarik kaynakları bulma, müşteri ilişkileri yönetimi ve satış arttırma çalışmalarını gerçekleştirmiş firma yapısını oluşturmak. Karlılığı arttırmak için ihtiyaç duyulan fiziki altyapıyı sürekli olarak geliştirerek yenileyen bir firma olmak.

Misyonumuz:

Pazar payını daima geliştirerek ve büyüterek, ticaretini yaptığı ürünlerle Türkiye ve yakın çevresine hızlı ve güvenilir hizmet vermek.

 

Kalite Politikamız:

Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Ürün Kalitesi:
Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

Müşteri Memnuniyeti:
Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız.

Teknoloji Takibi:
Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlemekte ve çalışmalarımıza uyarlamaktayız.

Eğitim ve Ekip Ruhu:
Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutularak, birimler ve kişiler arasında sinerjistik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.

Sürekli Gelişim:
Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.

İLETİŞİM

Adres: Mehmet Akif Mah. Öztekin Cad. NO:18 Asya Plaza ÜMRANİYE / İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri: 90(212)2107074

Telefon: 90 850 433 2792

Fax: 90 216 499 7053

İletişim: info@asyatelekom.net

Destek: webmail@asyatelekom.net

Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 13:30